M&M REALITY INVEST 5,00/24

Emise dluhopisů společnosti M&M Reality Invest a.s.

M&M Reality Invest a.s. (MMRI) je společnost zabývající se výkupem nemovitostí a jejich následným prodejem za účelem tvorby zisku.

Při své činnosti spolupracuje s realitním holdingem M&M, který je nevětším realitním specialistou v České republice s více než 2 500 realitních makléřů.

MMRI denně vyhodnocuje desítky obchodních příležitostí pomocí vyškoleného týmu profesionálů, kteří danou nemovitost umí kvalifikovaně vyhodnotit a ocenit. V případě pozitivního vyhodnocení obchodní příležitosti je daná nemovitost vykoupena (stává se vlastnictvím MMRI), dále zhodnocena a následně připravena k prodeji. Tento systém umožňuje zobchodovat tisíce nemovitostí ročně.

Veřejná nabídka obligací společnosti MMRI nabízí našim klientům možnost účasti na této zajímavé obchodní příležitosti, přinášející pravidelný roční výnos a návratnost investice v době splatnosti dluhopisu. Pečlivě zvažte, zda Vám tato investiční příležitost vyhovuje, prostudujte příslušné dokumenty a poraďte se s našimi zaměstnanci osobně nebo na telefonním čísle 295 562 150. Nebo kontaktujte Investičního zprostředkovatele, který prodej těchto dluhopisů realizuje.

Veškeré informace a dokumenty nezbytné k transakci najdete pod příslušným odkazem níže na webové stránce. Nejdůležitější informace o finančním produktu naleznete v Unijním prospektu pro růst vyhotoveném emitentem, který byl schválen ČNB dne 16. 12. 2021. Prostudování Unijního prospektu pro růst je nezbytnou součástí zvážení jakékoliv investice.